Hypnóza Bleskové čtení

HYPNOZA Bleskové čtení

MP3 nahrávka v e-programu doplňujíce kurzy Zrychlené učení a jak na zkoušky, Strategie rychlého čtení a e-program Bleskové studium a čtení. Nový produkt od autora bestselleru Ovládněte svůj mozek - hypnoterapeuta Libora Činky je pouze pro absolventy výše zmíněnéhoPoužití kýmkoli jiným postrádá smysl, protože "HYPNOZA Bleskové čtení" staví na v kurzech vytvořených základech.

HYPNOZA Bleskové čtení je vynikajícím doplňkem uvedených kurzů.

35 minut dlouhá hypnotická nahrávka maximalizující rychlost bleskového čtení vznikla na výcviku pro zaměstnance pojišťovny Kooperativa, Vienna Insurance Group, a.s.

Nahrávka je vyvrcholením mnohaleté praxe z výcviků Strategií rychlého čtení, které Libor Činka začal vést již před více než 10 lety pro mnoho společností jako Komerční banka a.s. a podobně, kde jsou zaměstnanci zavaleni množstvím informací. Samotná nahrávka je vhodná pouze pro absolventy kurzu Zrychlené učení a jak na zkoušky, Strategie rychlého čtení a majitele e-programu Bleskové studium a čtení.

Varování: 

Nahrávku je dovoleno poslouchat pouze vsedě, v klidné uzavřené místnosti. Je zakázán poslech při řízení auta, jízdě na kole či při práci se stroji - vrtačka a podobně.

Objednávejte viz eshop

rychlocteni-468x60.gif
rychlocteni-468x60.gif