Home >> cteni bleskove studium

Odhalení: Tajemství fotografické paměti a bleskového čtení 

Bleskové studium a čtení

 • Chcete číst 2 - 3 x rychleji s plným porozuměním?

 • Chcete studovat bez zapomínání?

 • Chcete studovat beze stresu ze zkoušek?

 • Potřebujete zvládat hory papírů s informacemi?

 • Musíte napsat diplomovou práci a prostudovat mnoho zdrojů?

 • Závisí váš úspěch na rychlosti?

 • Toužíte po lepší kariéře?

 • Chcete mít více času?

  Bleskove Studium a cteni

  Ilustrační Foto

Informace z tréninků, které jsem vedl pro zaměstnance společností pracujících doslova se záplavou informací (jako Komerční banka, Kooperativa a.s. a mnohé další) jsou k dispozici nyní i Vám.

E-program "Bleskové studium a čtení" nabízí snadný systém obsahující MP3 trénink a podstatné informace o strategiích rychlého čtení a studia.

Systém se zaměřuje na rychlé výsledky pomocí tréninku, který zvládne i dítě druhého stupně základní školy.
Systém výrazně ušetří čas při studiu libovolného typu školy.
První výsledky budete mít k dispozici za 35 minut tréninku.
To je zaručeno novou metodou, která byla několik let rozvíjena na kurzech "Zrychlené učení a jak na zkoušky" a byla testována se výrazným úspěchem v lednu 2008. Nahrávka tohoto postupu, přímo
z kurzu, je nyní k dispozici každému.
 

E-program obsahuje:

 • MP3 trénink

 • Trénink "fotografické resp. vizuálně detailní paměti

 • Myšlenkové mapy

 • Záznam z kurzu - jak číst knihy za 1 hodinu a rozumět více než za 3 hodiny.

 • 14 stránkovou analýzuu nejúspěšnějších čtecích metod jako je metoda Evelyn Woodové, Tony Buzana či fotočtení Paula Scheeleho (ve formátu PDF).


Neobsahuje:
Na rozdíl od knih o klasickém rychločtení (v originále používaný název speed reading) se E-program "Bleskové studium a čtení" nezabývá rozsáhlou teorií o pohybu očí, regresích, fixacích, artikulaci, subvokalizaci a podobně.
Rovněž nenabízí trénink rychločtení jen pro 1 - 3 stránkové texty, ale soustřeďuje se na čtení libovolně rozsáhlých textů.
 

Před setkáním s e-programem Libora Činky jsem se učil asi jako většina lidí, snažil jsem se prostě namlátit informace do hlavy, teď už vím, že to není nejlepší způsob a že existují lepší. Díky tomu mám podstatně více volna pro sebe, ale i tak studuji s vynikajícími výsledky. Petr Slanina Střední Zdravotnická Škola Brno

 

Mám Váš e-program Bleskové studium a čtení. Od té doby, co jsem dělal cvičení, čtu o 100% rychleji, za to Vám velmi děkuji. Lukáš Havlíček

 

"Bleskové studium a čtení" předává klíčové informace, navíc ve formě k okamžitému zavedení do praxe.
S každým dalším tréninkem bude váš mozek vytrénovanější.
Jakmile začnete používat 14 stránkový manuál s analýzou nejúčinnějších metod, tak se před vámi otevřou možnosti
5 x rychlejšího čtení a studia.

Trénink "fotografické" paměti umožní každému být postupně expertem v zapamatování. Kdo chce více, může využít E-program Superpaměť 2 pro dosažení mistrovství v paměti.
Spolu s Autohypnóza AHSS můžete získat maximum.

 

Zdarma během pár minut můžete získávat informace k 3 - 5 x rychlejšímu studiu jazyků viz Sugestopedie  Sugestopedie, jejíž autor vytvořil i jednu z metod 5 x rychlejšího čtení.

 

POZOR

Metoda není pro ty, kteří se chtějí tak dlouho zabývat teorií až se nedostanou k praktickému tréninku. Metoda není pro druhé, u kterých chcete zlepšení a oni si jej nepřejí anebo do něj nechtějí investovat energii.


Systém je určen pro ty, kteří chtějí vzít svůj osud aktivně do rukou.

Přestože je možné další dovednosti získat na kurzu "Zrychlené učení a jak na zkoušky" garantuji, že trénink a pochopení již zde uvedených principů Vám pomůže k razantnímu zrychlení čtení
s porozuměním a snadnějšímu studiu v takřka čemkoliv*.

Věřím, že jsem do "Bleskove studium a cteni" dal prakticky tolik jako do kurzu, za který mi lidé platí od 4000,- výše. Chci, aby nikdo nemusel prožívat ponížení před "školními autoritami", které si dovolují označovat lidi za hloupé a neučící se, zatímco člověk ví, že se tak snažil. Chci, aby lidé unikli ze smyčky - Učte se, ale my Vám neřekneme jak. Uvítám, když si blízcí například v rodině osvojí poznání, které jim ukáže, že každý z nich má ohromné možnosti.

100% zÁRuka

Žádný risk - dávám Vám osobní záruku, že pokud nebudete spokojeni během 60 dní, tak Vám vrátíme plnou cenu.

 Chci objednat

Nevím, jestli nejdříve zamezíte ztrátám času anebo odstraníte stres z učení. Vím však, že se budete moci představit se v tom nejlepším světle a cítit se jako vládce informací.

Stačí párkrát kliknout.

Koupil jsem eknihu bleskové studium pro mou přítelkyni, která studuje dálkově VŠ a tak jsem si říkal, že jí to může pomoci. Protože jsem ale tvor zvědavý, tak jsem se začetl asi na dvacet minut a týden na to jsem se rozhodl poděkovat p. Činkovi za tak skvělý počin jakým bezesporu jeho ekniha je a píši tyto řádky. Je až neuvěřitelné v jak krátkém čase může člověk zvýšit rychlost čtení a jak jednoduše může být celá problematika podána a vysvětlena. Dodnes mi v knihovně leží dvě tlusté knihy o rychločtení a za ta léta (10 let) se má rychlost čtení nijak nezvýšila. Když jen kouknu na jejich obsáhlost, říkám si to bude těžké a bude to dlouho trvat. Tak to nechám na jindy, až budu mít více času. No a jak už to chodí, sejde z očí, sejde z mysli. Tato ekniha byla jiná. Jen jsem se začetl, upoutala mne příslibem, že zdvojnásobím rychlost čtení za 30 minut :o))) No, tak to byla výzva a naskočil mi na tváři mírně ironický úsměv. První test rychlosti mého čtení ukázal 175 slov za minutu. 20 minut cvičení a opětovné měření mne šokovalo. 325 slov za minutu. No dvojnásobek to sice nebyl, ale i tak, po dvaceti minutách? Za týden jsem se dostal ke cvičením ještě dvakrát a rychlost po třetím cvičení 465 slov za minutu. Takže shrnuto podtrženo, investice 704 Kč, 90 minut času a čtu zhruba trojnásobnou rychlostí. Navíc informace, které dávají jednoduché tipy na to, jak vůbec knihy číst s lepším zapamatováním, jsou alespoň pro mne při manažerské práci a osobním rozvoji k nezaplacení. Ještě jednou mnohokrát děkuji p. Činkovi a všem vřele doporučuji.
Tomáš Multana sales manager
Ostrava ABC Českého Hospodářství, a.s.
www.abc.cz

 

Definitivní řešení problémů - konec velkých
a namáhavých investic do studia, pochopení složitých textů - čtení a porozumění i 5 x rychleji

Obdržíte e-program s MP3 nahrávkami z výcviku, se zcela originálním zpracováním problematiky Strategií rychlého čtení.

Investujte dnes do "Bleskové studium a čtení"
a za hodinu můžete umět to, co většina lidí považuje za rekord
z oblasti Guinessovy knihy rekordů.

Nevýhodou zejména pro studenty je, že možná v brzké době nepůjdou 3 x do kina, aby mohli do tohoto systému investovat. Výhodou je, že po pár trénincích už nebudou muset odmítat pozvání na zajímavé akce s odůvodněním, že se musí učit. Namísto hodin neproduktivního studia si zvolí 3 - 5 x kratší čas a budou umět jako dříve rychleji anebo více. Více času na to co chcete.
Co je to, co si vyberete?

Studium a zkoušky na libovolné školy v pohodě

C
ena Kč 704,- je sice jen zlomkem ceny kurzu, ale E-program přesto obsahuje klíčové informace a trénink k 2 - 5 x rychlejšímu čtení.
 

"Rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými
se skrývá v umění pracovat s informacemi."
Bill Gates

NOVINKA - MP3
hypnotické programování

Bleskového čtení vhodný doplněk
k tomuto e-programu - informace na 
HYPNOZA Bleskové čtení

Objednávka

ANO, potvrzuji, že dodržím přesně kroky jednoduchého návodu a přistoupím k celému tréninku vždy v době, kdy mám energii, abych dosáhl/a co nejlepších výsledků. Objednávka - klikněte ZDE.

Objednávka - klikněte ZDE

100% Garance

 

Hodně úspěchu přeje
Libor Činka
psychoterapeut, specialista v zrychleném učení
 

PS - Dávám Vám osobní záruku, že systém umožňuje rychlé studium a čtení většiny věcí (s výjimkou cizích jazyků*). Pokud nebudete spokojeni do 60 dní, dokonce se rozmyslíte den před vypršením lhůty, tak Vám vrátíme plnou cenu. Věřím natolik v poctivost většiny lidí, že nabízím tuto záruku a v případě jejího využití očekávám poctivé smazání mého E-programu včetně doplňků spolu s naprostým ukončením používání metody.

PPS
Zaručuji, že systém "Bleskové studium a čtení" přinese každému zcela nové možnosti díky doposud nepublikovaným informacím, které jsem získával jako trenér kurzu od roku 1996 i pro společnosti jako Komerční banka, Kooperativa a.s. a mnohé další.

* Mezi výjimky patří studium cizího jazyka, které podléhá speciálním pravidlům viz E-program ABC jazyky, kniha Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky, komplet Magická Angličtina Extra a kurz Angličtina s hypnózou.

Zdarma během pár minut můžete získávat informace k 3 - 5 x rychlejšímu studiu jazyků viz  Sugestopedie,  jejíž autor vytvořil i jednu z metod 5 x rychlejšího čtení.

 

Zpět na hlavní stránku Škola studium zkoušky rychle

Home >> cteni bleskove studium

(c) 2011, Libor Činka

Jak se učit - klikněte v levém menu na Jak se naučit

rychlocteni-468x60.gif